Masz pytania? Zadzwoń: 22 625 34 00
TECHOM.COM linkedin
TECHOM.COM
Zaznacz stronę
TECHOM » Testowa szkoła elektronicznych systemów zabezpieczeń

[slider id=”slider-szkola”]

Witamy w Szkole Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń

 

Zasadniczym zadaniem placówki jest stworzenie osobom dorosłym warunków do pozyskania aktualnej wiedzy technicznej, dotyczącej zastosowania nowoczesnych systemów technicznego zabezpieczenia różnego rodzaju obiektów, osób i mienia za pomocą urządzeń alarmowych włamania i napadu, urządzeń kontroli dostępu, urządzeń telewizji użytkowej oraz dozoru peryferyjnego i monitoringu alarmowego. Ważnym zadaniem jest powiązanie tego celu z zastosowaniem nowoczesnych metod analizy zagrożeń oraz szacowania ryzyka w oparciu o zastosowanie wiedzy zawodowej, wynikającej z treści stosowanych Polskich Norm .

Prowadzone kursy szkoleniowe wiążą wiedzę teoretyczną z bogatych doświadczeń zawodowych środowiska „alarmowców” z ćwiczeniami praktycznymi prowadzonymi na najnowszym sprzęcie technicznym do zabezpieczeń. Są to systemy zabezpieczeń zarówno produkcji wybitnych firm polskich, jak i zagranicznych. Słuchacze kursów biorą czynny udział w ćwiczeniach praktycznych na tym sprzęcie oraz zapoznają się z jego dokumentacją techniczną.

Uczestnicy kursów szkoleniowych otrzymują obszerny zestaw materiałów szkoleniowych w postaci specjalnie opracowanych skryptów szkoleniowych, podzielonych wewnątrz na zróżnicowane tematycznie rozdziały z pytaniami kontrolnymi i wykazami literatury tematów.

Towarzyszą tym materiałom również obszerne konspekty do wybranych tematów wykładowych. Założeniem placówki i kursów jest dostarczenie słuchaczom całej wiedzy zawodowej w postaci skryptów, do których słuchacze mogą i powinni w przyszłości powracać – w miarę ich potrzeb.